Cestovné poistenie

Naše cestovné poistenie je tu pre všetkých, ktorí sa vyberú do zahraničia na dovolenku, za prácou, za zábavou či hoci len tak na nákupy. V závislosti od toho, ako často cestujete, na aké účely a akú ochranu vyžadujete, máme pre vás rôzne varianty poistenia a špeciálne pripoistenia. U nás si každý vyberie poistenie, ktoré mu poskytne potrebnú ochranu a bezpečie.

Cestovné poistenie je zvyčajne zložené z niekoľkých rôznych poistných produktov. Zďaleka nie všetky poistky sú však rovnaké a nemožno ich posudzovať len podľa ceny. Pri základnom krytí poistenia liečebných nákladov by si mali dať veľký pozor tí, ktorí už pred cestou trpia nejakou chorobou. V určitých prípadoch by mohla poisťovňa dokonca plnenie odmietnuť.

Rovnaké je to pri aktívnej športovej činnosti a prevádzkovaní adrenalínových športov alebo zábav. Rozdiely bývajú aj v asistenčných službách, poistení zodpovednosti, batožiny a podobne.

Poistenie
do hôr

Krátkodobé cestovné
poistenie

Poistenie
pre študentov

Skupinové cestovné
poistenie

Poistenie
vodičov dopravy

Naše poistenie do hôr je pre každého, kto si nedá ujsť pobyt v slovenských horách. Či už sa rozhodnete pre zimnú lyžovačku alebo pre letnú turistiku, s naším poistením si ju užijete bez obáv!

Ochráni vás v horách na celom území Slovenska. Je časovo flexibilné – uzavrite ho na krátky čas alebo hoci aj na celý rok. Chráni priaznivcov extrémnych športov, ale aj milovníkov prechádzok v prírode.

Krátkodobé cestovné poistenie je ideálne, najmä ak cestujete na krátky čas a vaše cesty do zahraničia sa v priebehu roka neopakujú. Je tu pre vás, ak cestujete na letnú dovolenku, na predĺžený víkend do Ríma, na nákupy za hranice, jednoducho kamkoľvek.

Poistenie do zahraničia je určené najmä mladým odvážlivcom, ktorí sa chystajú do zahraničia za prácou alebo za štúdiom. Poskytne vám pocit bezpečia a istoty, nech sa vyberiete kamkoľvek.

Skupinové cestovné poistenie je vhodné najmä pre zamestnávateľov a zamestnancov pri služobných cestách do zahraničia. Možnosť voľby krytia pre celý svet alebo pre Európu. Uzatvára sa na 1 rok, pričom na konci roka sú cesty zúčtované a preplatok vám vrátime späť. Je to variabilné poistenie, ktoré sa prispôsobí vašim potrebám.

Poistenie pre vodičov dopravy je pre všetkých vodičov z povolania a pre ich zamestnávateľov, ktorí poznajú nástrahy tohto povolania a vedia, aké je dôležité, aby boli dostatočne chránení.

Poistenie špeciálne pre vodičov. Chráni pred všetkými rizikami na cestách. Platí v celej Európe mimo územia Slovenskej republiky.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.